Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Orak ayı 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini vüruttirmeye âdemış, dünya üzerinde belli başlı alanlarda ülkemizi özümleme etmesiyle öne çısoy bir Ilim Adamı ve Mucittir. Ülkemizde ferdî olarak boydak başına öne çısoy en yetişkin oranda ilaç içerik patentinin kazanç sahibidir. Bu zamana denli yapmış oldukları buluşlar ve ilaç bölümünde çoğu yetişkin adımlarıyla öne çısoy Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Kendisine özgü fikirleri ve çdüzenışmak istediği yerı izam etmek talip Alkoçlar, midiğı Metehan Yeşil ile yanında kurmuş oldukları Ar-Ge adlı yetişekın umumi başkanıdır. Ar-Ge, Uygulayım bilimi Geliştirme Bölgeleri Kanunu’na göre insanın bilgi nişanarcığının nispetle farklı etkenleri birleştirerek artırma çdüzenışmaları sürdüren ve vüruten teknolojiyi kullanarak sistematik bir yapmacık zekâ üretme sistemine maruz isimdir.
Yalnız Ar-Ge projesiyle konaklamak istemeyen temeları mealında ülkesini sabah akşam özümleme fail Alkoçlar, bu zamana denli yaptığı buluş belgesi temelvuruları ile bile meşhurdur. 143 pare temelvurulmuş ve 280’den bir araba beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bunların nispetle ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT şu demek oluyor ki evgin vüruten vakalarda hızlı sonuç düzenınmasını sağlayıcı testler vüruttirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş Köleübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Yılın Genç Ilim Ödülü’ne namzet olarak gösterilmiştir ve çoğu fen insanının desteğini alarak bu ödülü kazanmıştır. 2020 yılında ise yaptığı ilaç patentleriyle yanında gene bu ödüle layık görülmüş ve kazanmıştır.
Alanında artık çın bir mahir olmasıyla yanında kimsenin başkalık edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda yetişkin bir öneme malik olan Alkoçlar, Dünya çapında arsa edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk kat sürülen flavonol glikozit esaslı yürütmek üzere antiviral dahişenin mucididir. Bunun tasdikını ise T.C Gıda, Ziraat ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu dahişke tam olarak 21 parça bile formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içinde ise folk ortada en çok buluş belgesi temelvurusunu yaparak Türk Patent Enstitüsü sonucuyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Yılın Ilim Adamı Ödülü’’ namına verilmiştir.
Yaptığı çdüzenışmalarla insaniyet tarihine faydasını hiç yarım yamalak etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı mimarisı sebebiyle kılıklı medarımaişetlere her sene imza atmayı başarmıştır. Yeri geldiği zamanda kötü sonuçlar elde etse dahi katiyen çdüzenışmalarından vazgeçmemiş sabah akşam olarak kendisini Ilim dünyasına göstermeyi başarmıştır. Özellikle incitmebeni terapilerine yönelik yaptığı nörojenez miyojenez yanında yürütmek üzere iyileştirme yönünde vüruttirdiği dahişkeleri keşfederek insaniyet tarihine yetişkin bir sayeı dokunmuş ve patentini almıştır. Dünya üzerinde katı bilinmese bile temelı maliyetli molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek çevirmek gerekirse PCT onaylı sildenafili içinde bulunduran pde5 inhibitöründen daha hızlü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuşdolaşma. Bu icadının kıymeti ise yaklaşık olarak 3 Milyon Dolardır. Yalnız malum şeylerin üzerinde çdüzenışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde bile çdüzenışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çdüzenışmalarla Sierra Leone adlı devlete yardımcı olmuşdolaşma. ‘’Novir’’ adlı yaptığı antiviral formülasyonu ülke içinde mevcut birkaç yurttaşa deneterek üzerlerinde denemek talip mucidimiz yaptığı bu ahacık bile sükselı olmuşdolaşma. Hiçbir kötü (yan ağırlık) özelliği sıfır bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’bile daha sonrasında ise 25’e benzeyen ülkede ruhsatnameı alınmıştır. Birlik çdüzenışmalarına tam odak çdüzenışan Ar-Ge yetkilileri bu prosesten bile sükselı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar yalnız Ar-Ge projesiyle ülkemizde daha çok ön plana çıksa da Dünya üzerinde bile biraşırı şirketin ortaklık ve müessis kadrosunda arsa almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma adlı ilaç şirketinin şerik Sahibi ve Teknolojiden sorumlu başkanıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Uygulayım bilimi Transferleri ile alakalı ve yatırım kompradoryla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden sorumlu başkanıdır.
şimal Kıbrıs Ticaret Odası Ar-Ge Baş Müşavirı ve Resi bey Müzahirsıdır.
Belçika’da mevcut HC Pharma adlı bir Eczanenin Yönetim Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce buluş belgesi ve vüruttirdiği onlarca dahişkenin nispetle insanoğluna yarayacak medarımaişetler üretmeyi boşlama etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin bellik lisansına da sahiptir. Buna yönelik vüruttirdiği 19 PGE-1 mRNA adlı formülasyonu vardır. Özellikle jurnal hayatta yanıkların geçmesi için belli başlı bir demı beklesek dahi birtakımları kalıcı olabiliyorlar. Hem derinin hariçsından hem bile içerisinden basit bir biçimde iyileştirme edebilmek için bu kullanılıyor. Hassaten seksüel medarımaişetlev bozukluğunu da iyileştirme geçirmek için kullanılmaktadır. Yalnız bununla kalmamış acıe karşı dirençli ve hızlü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere malik olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin adlı buluş belgesi temelvurularının 2000 adetine benzeyenın kazanç sahibidir. Dünya üzerinde onun yaptığı medarımaişetleri namına çekerek bozmak isteyenler elbet başüstüne. Bu yüzden onun süksesını çekemeyen insanoğlu haklarını kendilerine çekmeye çdüzenışsalar da Alkoçlar her dem kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise temelı mevzularda hala meşru haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını sebebiyle uzun süreli kapanmalara ve sosyal hayattan münezzeh zaruri ev bark istirahatlarine sunulan mütebaki dünya toplumlarında biraşırı alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir şiddet kazanmış durumda.

Konuyla ilişkin görüşünü beyan fail Spektral Holding Yönetim Oturmuş Eşbaşkanı Erdal Can Alkoçlar bu fasıl ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen zamanın salgın şartlarından dolayı zaruri olarak artması özellikle ferdî bilişim ve teknolojik aparey inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Elan önce lüzumlu ilaç, lüzumlu mühendislik ve bilişim alanlarında yatırımların çoğu vürutmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, artık ilişkin sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz adına mimarilabilecek en selim katkı, inovasyonu umumi anlamda bir milli bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna denli desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz sebebiyle son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine sağlamlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Dünya çapında yaptığı patentler ve ilaç bölümünün önde mevrut ismi olarak öne çıkmaktadır. Ilim Adamı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse bile yatırımcı kişiliği ile bile öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine yetişkin miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, şimal Kıbrıs Ticaret Odası Ar-Ge ve buna bir çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz adına da yetişkin vürutmeler sağlayıcı Alkoçlar, Mas İlaç Plasman Ar-Ge Şirketinin müessis midiğıdır ve aynı zamanda başkanıdır. Ülkemizde arsa yer öbür fen adamlarından daha çok öne çıkmasının sebebi ise çok yetişkin bir oranda farmasötik dahişen patentinin kazanç sahibi olması ve temelvurusunu ilk fail can olmasıdır. 2010 senesinden bu yana denli yaptığı antreimler ve bulmuş olduğu molekülleri umumi olarak insanlığın baş amaçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle incitmebeni yerında çdüzenışmalarını sabah akşam vâsileterek sabah akşam faydası dokunmaktadır. Türkiye’bile biraşırı sefer Türkiye Yılın Ilim Adamı ödülüne layık görülmüştür. Yalnız ülkemizde bileğil mekân dışında şu demek oluyor ki global anlamda da biraşırı ödülleri alarak bulmuş olduğu farklı otların hakkındalığını almıştır. ılımlığı olan Metehan Yeşil ile yanında kılıklı medarımaişetlere imza atmaya devam fail Alkoçlar, çdüzenışmalarını kendi şirketi üzerinde yapmaya devam ediyor. Ülkemiz için yararlı olmasını düşündüğü otlarla alakalı anlaşmaları yaparak farklı medarımaişete yarayacak otları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan gibi bize yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme mevrut blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon gibi kavramlar biraşırı farklı iş koluna entegre olmaya devam ederken bir faaliyetler ülkemizde bile gündeme gelmeye temelladı.

Ülkemizde hareket gösteren ve bu alanda çdüzenışmaları mevcut Spektral Plasman Bankası Eş Resi beyı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir eklenmiş ayar yaratacağını kaydetti. Türkiye’bile madencilik yerındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklayan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok benzeyen zamanda ülkenin doğusunda arsa yer bir değerli sahası ile yanında temellatacağız.” şeklinde paylaşımda bulundu.

Kripto varlıklardaki yükselmek bileğmedarımaişetikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir yatırım aracı olarak kalmasını sağlamlamanın yolunun mıhlı ayar veya miktara malik “Stablecoin”lerden geçtiğini tamlayan Spektral Plasman Bankası Resi bey Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Ekip’a basıcı maden ruhsatları ile sağlamlanabileceğine nazarıitibar çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Ekip maden ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak meşru zir mimarisı ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı sağlamlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile ilişkin bile bilgi veren Yeşil şu açıklamalarda bulundu: “Yeni marj modülü(staking) projemize daimaî güvence olarak medarımaişettiraklerimizden Küçük asya Kalsit AŞ’nin kalsit pres ruhsatnameını da vereceğiz. İzmir 6. Ticaret Mahkemesi’nin 2021/66 adetlı Yönerge’si ile bileğerlenen 292 milyon avro değerinde bir beceri güvence ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi tarafından 74332 Rapor No.sutaş ve 18.06.2020 neşriyat tarihi ile düzenlenen Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’bile pomza ve perlit sahası yürütmek üzere iki endüstriyel hammadde maden sahasını aldığını duyurdu.

Şirketten yapılan yazılı açıklamada görüşlerine arsa maruz TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Sağlıklı Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye yetişkin eklenmiş ayar mizan potansiyeline malik bulunduğunu belirtti.

Perlitin yapım piyasasında ısı ve ün yalıtımı muktezi olan alanlarda kullanılacak olan gereç bulunduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘Gelgelını gerçekleştirdiğimiz pomza maden sahasının ise natürel gereç mimarisındaki zayiluklar sebebiyle ali derecede ısı ve ün yalıtımı özelliklerine malik. Bu özelliği sebebiyle kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan ali oranlarda yalıtım sağlamlıyor.’ bileğerlendirmesinde bulundu..

TBY Holding İnovasyon Yönetmenü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi halka en planları bulunduğunu söylemiş oldu. Alkoçlar, ‘İlgili maden sahalarının midi vadede CRIRSCO kriterlerine reva rezerv belirleme raporları düzenlenerek halka enı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada arsa yer ilimlara göre hassaten, TBY Holding geçen ay İnovasyon Yönetmenü Alkoçlar nezdinde Alman Esenlik Bakanlığı’nda GBTÜ muadili nebati ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, geçen günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle enerji tesisinin yüzdelik 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipçi satın al Seo Fiyatları https://tonerdolum.name.tr/ https://hamburgerci.name.tr/ https://duduklutencere.name.tr/ https://seskayitcihazlari.name.tr/ https://bluetooth.name.tr/ Heets Sigara Fiyat
Steroid Satın Al Steroid Sipariş Fantezi İç Giyim Hacklink
Puro Satın Al
puff bar satın al